Lucrator comercial - raion incaltaminte

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam lucrator comercial pentru raion incaltaminte, in Bucuresti

Responsabilitati:
• sa informeze politicos clientii despre sortimentul de marfa prin specificarea atributelor comerciale: marca, calitate, pret de vanzare, reduceri etc.
• sa participe la receptia marfii
• sa eticheteze corect marfa si sa verifice periodic pretul afisat pe articole, tinand cont de reducerile promotionale, daca este cazul
• sa asigure prezenta marfii la raft, pe raion, estetic si functional
• monitorizarea stocului
• sa participe la inventar, sa pregateasca marfa / documentele
• sa cunoasca si sa arhiveze corespunzator documentele firmei
• sa asigure in permanenta siguranta, curatenia si aspectul placut al raionului

CERINTE

• studii medii, de preferinta
• atitudine pozitiva, amabilitate
• aptitudini de comunicare, de a lucra cu oamenii
• spirit de observatie, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, posibilitati de promovare.
Programul de lucru poate fi part time sau full time.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de recrutare personal