Lucrator comercial magazin online

Online Service Mag

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti plac telefoane mobile, accesoriile si tot ce este nou in materie de gsm, atunci s-ar putea ca job-ul nostru sa ti se potriveasca la fix.
Descriere job:
-Preluare, confirmare si administrare comenzi online sau telefonice
-Pregatire marfa pentru expeditie (ambalarea corespunzatoare, etichetarea)
-Emite documentele necesare expedierii prin curier ale comenzilor
-Comunica cu clientii si ofera acestora consultanta si informatii privind produsele si modul de folosire
-Sortare, aranjare produse
-Mentinerea locului de munca curat si foarte bine organizat.

CERINTE

-Studii superioare (nu este obligatoriu, dar este un plus)
-Experienta minima in mediul online.
-Cunostiinte de PC
-Abilitati avansate de comunicare: verbal si in scris
-O persoana bine organizata si punctuala
-Cunostiinte minime de limba engleza (scris si vorbit)
-Spirit de lucru in echipa
-Rezistenta la stres in perioadele de varf

BENEFICII OFERITE

Bonusurile pot varia in functie de rezultate.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari accesorii si componente telefoane mobile.
Www.magazingsm.ro