Lucrator comercial magazin imbracaminte

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intampinarea clientilor;
-Orientarea catre nevoile clientului;(Orientarea si deschiderea catre client);
-Receptionarea marfii si aranjarea ei in depozit;
- Atasarea alarmelor pe produse;
- Asezarea hainelor pe umerase;
-Intretinerea si aranjarea marfii;
-Mentinerea curateniei in aria de vanzare si a spatiul de depozitare ;

CERINTE

-Diploma de Bacalaureat obligatoriu
-Excelente abilitati de comunicare si relationare;
-Experienta anterioara in vanzari obligatoriu in domeniul fashion (imbracaminte sau incaltaminte);
-Capacitatea de a rezolva sarcini multiple;
-Initiativa,dinamism, rezistenta la stres si flexibilitate;
-Persoana entuziasmata, pasionata de industria vestimentatiei sau a incaltamintei;

BENEFICII OFERITE

-Posibilitati reale de promovare;
-Salariu atractiv ;
-Mediu de lucru placut,echipa tanara;

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.