Lucrator Comercial Depozit

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare stoc, receptie marfa, livrari catre clienti;
- Efectueaza receptia cantitativa a produselor achizitionate de la furnizorii externi si interni, impreuna cu ceilalti membrii ai comisiei interne de receptie, tine evidenta stocului de marfa prin completarea la zi a fiselor de magazie;
- Completeaza toate documentele necesare pentru predarea marfii la transportator;
- Pregateste marfa pentru livrare la clientii Vlamir conform documentelor transmise de departamentele de vanzare (facturi de livrare, avize de expeditie, procese verbale de predare-primire mostre etc.).

CERINTE

- Persoana dinamica, perseverenta si onesta cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Experienta de cel putin 2 ani in domeniu.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
mediu de lucru placut;

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.