Lucrator comercial Cine Globe Titan

Cine Grand SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o fire dinamica,pozitiva si cu pasiune pentru filme , poti face parte din echipa noastra. Iata scurta descriere a sarcinilor unui Lucrator Comercial:

Responsabilitati:
- gestionarea vanzarilor de bilete si produse specifice;
- gestionarea stocului de bilete si produse;
- gestionarea accesului clientilor in incinta cinematografului;
- asigurarea bunei desfasurari a spectacolelor de Proiectie digitala si 3D;

CERINTE

Cerinte:
-orientare catre client;
-abilitati de comunicare directa;
-initiativa si simtul responsabilitatii;
-persoane dinamice;
Cunostinte de Limba Engleza - nivel conversational categoric avantajos.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport
Bonusuri la fiecare 6 luni

Cine Globe este un lanț internațional de multiplex-uri, o rețea fondată de un grup de profesioniști cu zeci de ani experiență în domeniile administrației și proiecției cinematografice.
Pe lângă locațiile deschise în Europa (România și Bulgaria), compania are multiplex-uri și în Statele Unite, China și India. Totodată, compania este în curs de a-şi consolida prezenţa pe pieţele din India, Bulgaria, România, China şi America de Nord.