Lucrator comercial/casier Mega Image Shop&Go

SC DOMJUNIOR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- Receptionarea de marfa;
- Aprovizionarea magazinului.
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate.

CERINTE

Obiectivele tale:
• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

BENEFICII OFERITE

• salariu competitiv;
• posibilitati reale de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin Shop&GO situate pe Str. Cupolei 5B(Plaza residence)