Lucrator comercial/Casier(a)

EXPERTHR MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru isi mareste echipa!

Vino sa faci parte dintr-o echipa frumoasa, intr-un cadru cu stil frantuzesc, cu bucatarie internationala, care se bucura de fiecare data cand produsele Bread&Spices aduc zambete clientilor.

CERINTE

Ne dorim sa fii o persoana:
 pozitiva, flexibila, bine organizata, cu inititiva
 orientata catre client
 deschisa spre a acumula cunostinte noi
Cerinte profesionale:
 studii medii/profesionale
 cu sau fara experienta
 cunostinte minime de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
 salariul net incepand cu 1500 lei + spor de weekend
 o masa zilnica
 bonusari in functie de obectivele atinse
 evenimente de recreere (team building, petreceri in cursul anului)
Locul de munca: zona Pipera, la cca. 7 min. de statia Metro Aurel Vlaicu
Programul de lucru: 08.00-17.00, cu 2 zile libere

• Va rugam sa trimiteti CV la adresa de email
office@experthr.ro sau sa sunati pentru detalii la
nr. de telefon 0722.305.138

DESCRIEREA FIRMEI

Companie admnistrare, recrutare resurse umane