Lucrator Comercial, Burger King, Aeroport Otopeni

dnata Catering SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servirea produselor alimentare si a bauturilor precum si satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
Participa la pregatirea locatiei, la verificarea termenelor de garantie a produselor conform standardului companiei si in acord cu indicatiile sefului de sala;
Respectarea regulilor de servire printr-o atitudine profesionala, si intr-o maniera eficienta;
Preluarea si servirea comenzilor;
Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la produsele din meniu;
Realizarea notei de plata si a incasarilor;
Acordarea sprijinului clientilor in alegerea preparatelor;
Foloseste tehnici de eficientizare a vanzarilor.

CERINTE

Studii liceale/scoala profesionala;
Experienta pe o pozitie similara - constituie avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational - constituie avanataj;
Diploma de ospatar - constituie avantaj;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Oferim angajatilor noştri oportunitatea de a lucra alături de persoane cu experienţă semnificativă în domeniu.
Garantia corectitudinii contractuale;
Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
Bonusuri periodice dobandite in urma peformantelor dovedite si a vanzarilor;
Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca);
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

DNATA CATERING SRL este o societate care operează, pe platforma aeroportului internaţional Henri Coandă, facilităţi de catering pentru aeronave şi de alimentatie publica (restaurante, baruri, cafenele, self service) conforme cu toate specificaţiile standardelor de operare internaţionale.