Lucrator Comercial/Bufetier Burger King - Aeroportul Henri Coanda

dnata Catering SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Respectarea regulilor de servire;
• Cunoasterea meniului;
• Preluarea si servirea comenzilor;
• Satisfacerea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie;
• Verificarea termenelor de garantie a produselor conform procedurilor;
• Realizarea notei de plata si a incasarilor;

CERINTE

Program de lucru:
12/24 si 12/48, cu contract de munca pe perioada nedeterminata.
Candidatul ideal:
Dorim sa angajam persoane care:
• au studii liceale sau scoala profesionala;
• sunt deschise la comunicare si lucru in echipa;
• sunt sincere si statornice;
• sunt energice si orientate catre client.

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
• Tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca;
• Bonusuri periodice acordate pentru vanzari;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata:
• Garantia corectitudinii contractuale;
• Planuri de dezvoltare profesionala si training,
• Activitati sociale in cadrul companiei;
• Oportunitatea de a lucra alături de colegi cu experienţă semnificativă în domeniu.

DNATA CATERING SRL este o societate care operează, pe platforma aeroportului internaţional Henri Coandă, facilităţi de catering pentru aeronave şi de alimentatie publica (restaurante, baruri, cafenele, self service) conforme cu toate specificaţiile standardelor de operare internaţionale.