Lucrator Comercial Baneasa Shopping City

Il Lunch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolls caută să-și mărească sufletul! Dacă și tu cauți un job altfel, cum ar fi să faci înghețată și oamenilor ziua mai frumoasă, ne-am nimerit!
N-ai experiență? Nu-i nimic, totul se învață!
Suntem o echipa tânără și simpatică, ne place mult ceea ce facem și ne înțelegem și susținem în dezvoltarea personală și profesională.
Alătură-te echipei Rolls și hai să ducem înghețata la nivel de artă!
Salariul este unul motivant, bonusul din vânzări la fel, dacă ești iscusit în ceea ce faci.

Pentru DETALII: 0734546476

CERINTE

sa realizeze inghetata thailandeza

BENEFICII OFERITE

tichete de masa + bonusuri din vanzari

Tuturor ne place o înghețată făcută cum trebuie, îndeosebi când e mai mare nevoia de o escapadă la răsfăț.
Ce bine că există cei care o fac! Vrei să fii unul din ei?
Suntem o echipa tânără și simpatică, ne place mult ceea ce facem și ne înțelegem și susținem în dezvoltarea personală și profesională. Cum altfel, doar avem cea mai bună înghețată din oras! 😋
Apreciem oamenii la fel ca noi, îi încurajăm să fie creativi, atât în ale înghețatei, dar mai ales în general. Vei învăța să lucrezi cu ingrediente proaspete, naturale și originale și să pregătești faimoasa înghețată thailandeză înfăşurată cu suflet.