Lucrator Comercial

ROYAL BIJOUX S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Lucrul direct cu clientii,
Incasarea prin program special de gestiune,
Realizarea actelor speciale din magazin,
Pastrarea curateniei,
Implicare in procesul de vanzare si efectuarea de comenzi, etc.

CERINTE

Candidatul ideal
Angajam lucrator comercial/ vanzatoare in magazine de bijuterii din Unirea Shopping Center, Afi Palace Cotroceni, Galeriile Feeria(Baneasa Shopping Center).
​Cautam persoane serioase, cu experienta in domeniul vanzarilor, implicate si dornice de a invata un domeniu nou.
Persoana Serioasa,
Abilitati de comunicare foarte bune,
implicat in procesul de vanzare.

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza atractiv,
Posibilitatea cresterii salariului dupa numai 3 luni,
Comisioane din vanzari si comenzi.

Casa de bijuterii infiintata in anul 1991, cu experienta pe piata de comert din Romania, ce comercializeaza ceasuri si bijuterii din metale pretioase in magazine din marile centre comerciale ale Bucurestiului.