Lucrator Comercial

SC Yogoberry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dinamice, serioase, cu spirit de initiativa pentru a lucra in diverse locatii in parcurile din Bucuresti pentru un stand de gelaterie.
Responsabilitati:
• Preparare fresh-uri, smoothies si iaurt inghetat;
• Incasare
• Operatiuni inventar
• Curatenie

CERINTE

Candidatul ideal:
• Studii medii obligatorii (Diploma Bacalaureat) ;
• Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
• Orientare si deschidere catre client;
• Responsabilitate si seriozitate;
• Dinamism si spirit de initiativa;
• Flexibilitate si spirit de echipa;
• Entuziast, motivat;
• Disponibilitate si mobilitate.

Obiectivele tale:
• sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

BENEFICII OFERITE

• salariu competitiv;

DESCRIEREA FIRMEI

Frozen Yogurt