LUCRATOR COMERCIAL

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului
- Lipeste etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate
- Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.

CERINTE

Experienta minima in domeniul comercial
Persoane dinamice,autonome, comunicative,cu initiativa

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut
Posibilitatea dezvoltarii profesionale
Pachet salarial motivant

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.