LUCRATOR COMERCIAL

SC CONTUMI FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Expunerea ofertei comerciale clientilor show-room-ului .

CERINTE

Experienta minima in vanzari .

BENEFICII OFERITE

Comision vanzare

Grandeaur se numara printre putinii producatori si distribuitori din mobila din stejar 100% masiv. Calitatea si rafinamentul executiei si designului produselor noastre au cucerit ultimele sapte editii ale Targului International de Mobila de la Paris .
Lemnul de stejar este un lemn pretios , care , uscat natural este perfect pentru realizarea mobilei de lux .
Imbinand cu succes maiestria tehnicienilor francezi cu tehnologiile moderne de procesare a lemnului, am realizat o gama larga de mobilier din lemn masiv, in stil clasic si modern. In cadrul acestor game de produse, elementele traditionale frantuzesti reflecta cu succes rafinamentul mobilierului din stejar masiv .
Finisajele manuale in stil de mobila antichizata, pe baza de ceara solida sau lichida, dau unicitate produselor noastre si le fac deosebit de atragatoare .
Va asteptam la show-room-ul din Bucuresti , Sos Nicolae Titulescu nr 92 , dar si pe site-ul nostrum, http://www.grandeaur.ro/ , sau la tel 0723 102 112.