LUCRATOR COMERCIAL

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului
Lipeste etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate
Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate.

CERINTE

Te asteptam in echipa noastra daca:
-Ai experienta minima in domeniul comercial
-Esti o persoana activa,comunicativa, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut ,
- pachet salarial motivant,
- posibilitatea dezvoltarii profesionale in compania noastra

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.