Lucrator comercial

Mothercare

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI/BENEFICII:
Candidatii selectati vor lucra full-time intr-unul din magazinele noastre din Bucuresti si va fi resposabil pentru:

Furnizarea de servicii excelente clientilor;
Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite pentru fiecare magazin;
Promovarea produselor;
Incasarea contravalorii produselor;
Reaprovizionarea rafturilor;
Limba Engleza la nivel conversational este plus;
Alte sarcini atribuite de management;

CERINTE

CERINTELE PENTRU CANDIDATUL IDEAL SUNT:

Atitudine pozitiva si deschidere pentru a invata;
Personalitate placuta, persoana de incredere, flexibila, bine organizata si motivata;
Excelente abilitati de comunicare si atentie la detalii;
Orientare catre client;
Cunoasterea limbii Engleza;
De preferinta un an de experienta intr-o pozitie similara (nu este obligatoriu, angajamentul si dechiderea pentru a invata sunt mult mai importante!)

Daca suneti interersati, puteti trimite CV-ul pe adresa sysmerom@mothercare.gr

Mothercare is one of the biggest retailers for mother & baby, with over 45 years of experience. We have a unique understanding of this market enabling us to consistently offer great value products. We are constantly working with experts in various sectors, from midwives to safety advisors and technologists, to ensure we offer the very latest innovations and product developments.
Mothercare is a respected brand that all our clients can trust.