LUCRATOR COMERCIAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabiltati:
1. Efectueaza operatiuni de vanzare a produselor alimentare, specifice cinematografului;
2. La deschiderea activitatii, respectiv prima tura:
- preia banii ce reprezinta avansul de casa;
- deschide plasmele, dozatoarele si hidroforul;
- umple masina de popcorn;
- aseaza produsele in bar
- completeaza tabelul cu cantitatile produselor pe care le ia in gestiune si pe care le preda.
3. La inchiderea activitatii, respectiv ultima tura:
- efectueza curatenia aferenta inchiderii programului;
- umple frigiderele cu bauturi racoritoare;
- inchida plasmele, luminile, dozatorul si hidroforul;
4. Pe parcursul programului:
- efectueaza curatenia zilnica:
- efectueaza curatenia saptamanala:
- receptioneaza marfa din rampa si aprovizioneaza barul cu produse impreuna cu gestionarul sau cu managerul;

CERINTE

- minim studii medii;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport pentru tura de inchidere;