Lucrator Comercial

Dobre Razvan Vasile PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-servirea clientului cu multa amabilitate si ofera toate detalile despre produsul cumparat
-intretinerea florilor si a plantelor
-asigurarea curateniei magazinului atat in interior cat si in exterior

CERINTE

-in primul rand sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in domeniul florilor
-sa faca fata cerintelor clientului
-sa ii placa munca in echipa
-sa fie ambitionat de provocari
-serios, punctual, responsabil, flexibil in programul de lucru
-deschis in a invata lucruri noi si de a le pune repede in practica

Buchetespeciale.ro, floraria noastra, a fost infiintata in 1991 avand o experienta foarte mare in domeniul florilor si aranjamentelor florale, acum a venit timpul sa migram catre mediul online si sa oferim o calitate deosebita clientilor nostri.

Buchetespeciale.ro va ofera o gama variata de buchete de flori si aranjamente florale, oferim cele mai bune preturi, cea mai buna calitate si cele mai bune servicii.