Lucrator comercial

Supremia Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzare asistata din magazin
-Oferire de informatii clientilor, consultanta despre produse si informatii despre promotiile existente
-Operare casa de marcat
-Intocmirea actelor contabile zilnice (Registru de casa, Monetar)
-Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor; Efectuare inventar periodic
-Preluare comenzi online, pregatirea marfii comandate si livrarea acesteia la clienti

CERINTE

Experienta:
Minim 1 an in activitatea de comert- preferabil vanzari magazin alimentar sau vanzari cu amanuntul

Studii:
Minim studii medii

PC:
Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS

Limbi straine:
Cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze

Altele:
Orientare catre client
Atitudine pozitiva si proactiva
Abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
Entuziast, motivat;

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de promovare
• Oportunitati de dezvoltare profesionala intr- o companie in plina ascensiune
• Un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare

Lider al pietei de ingrediente alimentare din Romania, avand un portofoliu de peste 2000 de clienţi activi din Romania dar şi din Europa, compania Supremia Grup ofera solutii complete pentru industria alimentara: mixuri personalizate, condimente naturale de cea mai buna calitate importate din toate colturile lumii, materii prime si materii auxiliare, membrane naturale si artificiale.
Echipa noastra a crescut de-a lungul anilor, ajungand la un numar de 250 angajati, pregatiti oricand de noi provocari profesionale.
Promitem un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare.