Lucrători Fast Food - Tava Cu De Toate - (București, Pitești)

SC SEGES INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauți un loc de muncă, stabil, bine plătit și într-un mediu plăcut?
TAVA CU DE TOATE își mărește echipa în punctele:
- Auchan Drumul Taberei – București
- Grand Arena Mall – București
- Auchan Bradu – Pitești
Căutăm lucrători FAST FOOD.
Angajăm !!! :)
Pentru mai multe informații:
- Auchan Drumul Taberei - Șef Restaurant - dl. Stângă Cristian - 0760.398.663;
- Grand Arena Mall - Șef Restaurant - dna. Siminescu Cătălina - 0723.228.243;
- Auchan Bradu - Șef Restaurant - dna. Coman Violeta - 0753.037.121.
Totodată puteți apela la noi pe privat pe facebook :) pentru mai multe informații !

CERINTE

Experienta în domeniu minim 6 luni (constituie avantaj); seriozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- bonusuri de performanță;
- alte beneficii.

Vino si umple-ti tava cu de toate in restaurantele noastre din Auchan Drumul Taberei, Militari Shopping Center si Grand Arena Mall din Bucuresti sau in Auchan Pitesti.
Te asteptam zilnic intre orele 10:00 -21:30 sa mananci rapid, gustos si sanatos!