Lucrator comercial in magazin pentru animale de companie

Pet Center Trade SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITĂŢI:
- servirea şi consultanţa clienţilor
- muncă la casa de marcat
- asigurarea calităţii şi expertizei serviciilor oferite
- asigurarea şi menţinerea ordinii şi curăţeniei atât în zona de vânzare, cât şi în zona din jurul magazinului
- îngijirea animalelor

CERINTE

CERINŢE DE CALIFICARE ŞI COMPETENŢE:
- minim absolvent de liceu
- experienţă în vânzări directe cu clienţii, preferabil în magazine de retail consacrate
- cunoştinţe despre hrană şi accesorii pentru animale de companie reprezintă un avantaj
- abilităţi de comunicare
- ataşament faţă de animalele de companie
- persoană cu gândire orientată către client şi standarde de calitate
- cunoştinţe utilizare calculator
În eventualitatea în care consideraţi că îndepliniţi cerinţele menţionate mai sus şi doriţi să faceţi parte din echipa noastră dinamică, vă rugăm să ne trimiteţi CV şi scrisoare de intenţie până la data de 10.01.2014 la adresa de email: careers@maxi-pet.ro

Vă rugăm să luaţi la cunoştinţă faptul că doar candidaţii care îndeplinesc criteriile de mai sus vor fi contactaţi în vederea unui interviu.

Facem parte dintr-un grup corporativ regional de succes, specializat în retail-ul cu hrană şi accesorii pentru animale de companie.
În magazinele Maxi Pet oferim cea mai variată gamă de produse pentru animale de companie (hrană şi accesorii), cele mai bune preţuri de pe piaţă şi magazine cu un mediu ambiant superior ce asigură cea mai comodă experienţă de cumpărături.
Proprietarii de animale de companie din mai multe ţări au încredere în brand-ul nostru şi se bazează pe rezultatele noastre deosebite, la cele mai înalte standarde ale calităţii servirii.
Pentru mai multe informaţii, vă rugăm accesaţi www.maxi-pet.ro