Lucrator comercial - DEPARTAMENT ANIMALE DE COMPANIE

SC Pet Center Trade SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servirea şi consultanţa clienţilor, asigurarea calităţii şi expertizei serviciilor oferite, asigurarea şi menţinerea ordinii şi curăţeniei atât în zona de vânzare, cât şi în zona din jurul magazinului, îngijirea animalelor, muncă la casa de marcat.

Postul este disponibil in magazinul Maxi Pet Militari.
www.maxi-pet.ro

CERINTE

• Minim absolvent de liceu
• Ataşament faţă de animalele de companie
• Experienţă în vânzări directe cu clienţii, preferabil în magazine de retail consacrate
• Preferabil cunoştinţe despre hrană şi accesorii pentru animale de companie
• Abilităţi de comunicare
• Persoană foarte motivată
• Persoană cu gândire orientată către client şi standarde de calitate
• Cunoştinţe utilizare calculator
• Calificare technician veterinar şi/sau cunostinţe de acvaristică reprezintă avantaj

S.C. Pet Center Trade S.R.L. face parte dintr-un grup corporativ regional de succes, specializat în retail-ul cu hrană şi accesorii pentru animale de companie. Oferim cea mai variată gamă de produse pentru animale de companie (hrană şi accesorii), cele mai bune preţuri de pe piaţă şi un magazin cu un mediu ambiant superior ce asigură cea mai comodă experienţă de cumpărături.

Proprietarii de animale de companie din mai multe ţări au încredere în brand-ul nostru şi se bazează pe rezultatele noastre deosebite, la cele mai înalte standarde ale calităţii servirii.

Pentru mai multe informaţii, vă rugăm accesaţi www.maxi-pet.ro