Lucrător comercial/Casier HORNBACH BALOTEŞTI

HORNBACH CENTRALA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LUCRĂTOR COMERCIAL - HORNBACH BALOTEŞTI

Sarcinile dumneavoastră:
- acordarea de consultanță clienților în funcție de achizițiile pe care aceștia doresc să le facă în magazin;
- promovarea produselor din magazin;
- realizarea de comenzi în sistem şi etichetarea preţurilor;
- aranjarea produselor pe raft.

CASIER - HORNBACH BALOTEŞTI

- realizarea operațiunilor de casă: încasarea sumelor achitate de către clienţi, operarea pe banda de casă a denumirii produselor, a cantităţii şi a sumei încasate;
- întocmirea monetarului la sfârşitul fiecărei zile;
- acordarea asistenţei clienţilor în modul de utilizare a instrumetelor de plată.

CERINTE

Profilul dumneavoastră:
- competență profesională;
- cunoștinte operare PC (Ms Office);
- persoană serioasă, responsabilă, amabilă, flexibilă, cu spirit de echipă şi rezistentă la stres.

BENEFICII OFERITE

Vă oferim:
- formare profesională în cadrul companiei,
- oportunități reale de promovare în cadrul companiei;
- salariu atractiv și un sistem de premiere în funcție de implicare și performanțe individuale;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă dinamică și motivată;
- un loc de muncă sigur într-un ambient modern.

HORNBACH se află în topul magazinelor de materiale de construcţii și grădinărit cu o cifră de afaceri de peste 3 miliarde euro/an, cu o reţea de peste 150 magazine și aproximativ 18000 de angajaţi. Momentan este prezent în 9 ţări europene.
HORNBACH este o afacere de familie, independentă, listată la bursă, aflată deja la a 5-a generaţie. Astăzi compania germană operează unul dintre primele cinci lanțuri de magazine de materiale de construcţii şi grădinărit din Europa.
În spatele succesului HORNBACH se află angajaţii noştri, conduşi de către o echipă de management experimentată. 140 de ani de istorie dovedesc succesul HORNBACH!