Livratori Pizza in Bucuresti

INFOP PERFECTIONARE SI DEZVOLTARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Noul nostru coleg trebuie sa fie ,dinamic, dornic de a lucra intr-o echipa tanara, motivant din perspectiva unui astfel de serviciu,responsabil, serios, si punctual;
- Disponibil de a lucra in ture;
- Permis de conducere categoria B;
- Autoturism propiu;
- Trebuie sa cunoasca bine Bucurestiul sau un sector;

CERINTE

Punctele de lucru sunt pentru sectoarele 1, 2,3,4,5, 6 ( in functie de sector pe care il cunoasteti cel mai bine)
- Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
- Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
- Livrarea se face cu cu autotusismul personal sau cu scuterul societatii;
- Salariul motivant+ decontare combustibil+ tips-uri.;
- Contract de munca;
- Un mediu de lucru placut , modern si dinamic;
- Program flexibil FULL-TIME ;
O echipă grozavă te așteaptă!
Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti asteptam CV tau si te vom contacta noi.

Trenta Pizza este un concept italian de livrare pizza ce a aparut in Bucuresti in urma cu aproape 10 ani. Inca din prima zi livram pizza proaspata, preparata doar la comanda, cu ingrediente de cea mai buna calitate, respectand retetele italiene traditionale.

Trenta Pizza este cunoscuta pentru calitatea produselor, a serviciului de livrare pizza, a atentiei acordata clientului oferind experienta unei pizza buona de te lingi pe degete.

Misiunea noastra este sa devenim compania de livrare cu cea mai dorita pizza din Bucuresti. In fiecare zi acordam atentie calitatii si micilor detalii care fac dintr-o pizza buna o experienta de neuitat.

Secretul Trenta Pizza este datorat ingredientelor de calitate, aluatului proaspat ce este intins manual atunci cand pizza este comandata, a sosului preparat din rosii adevarate dupa o reteta proprie si atentia zilnica a intregii echipe care are misiunea de a oferi cea mai buna pizza.