Livrator cu autoturism propriu

Eat & JOY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Treaba e simplă: îți trimitem comanda pe telefon, o preiei de la restaurant și o livrezi clientului. Dacă o livrezi rapid (sau te scuzi ocazional cu o glumă bună), încasezi și un bacșis. Lucrezi cum vrei tu, full-time sau part-time.

CERINTE

Dorești să lucrezi într-un startup de succes și să câștigi peste 500 EUR pe luna?
Livratorii noștri sunt tineri între 25 și 75 de ani, rapizi ca Speedy Gonzales, descurcăreți și fără frică de aglomerație.
Dacă ai mașină și permis, ești serios și dorești să muncești pe bune, contactează-ne!

BENEFICII OFERITE

Ce câștigi:
* Salariu + bonus de performanta = 1300-1400 lei net (pentru full-time)
* Bacsisuri 800-1200 lei / luna
* Prime de 2 ori pe an, în Iunie și Decembrie
* Telefon cu minute nelimitate & internet
* Decont combustibil 10l/100Km

Eat & Joy SRL prin intermediul site-ului www.caserola.ro livrează mâncare la domiciliu de la restaurante de top din București. Suntem activi pe piață din 2013, și în acest timp ne-am dezvoltat rapid concentrându-ne pe oferirea de servicii premium în special către clienți din mediul corporatist. Selectăm cu grijă restaurantele cu care colaborăm pentru a garanta calitatea mâncării, și selectăm de asemenea cu grijă persoanele pe care le aducem în echipă, pentru a oferi clienților întotdeauna servicii ireproșabile.