Librar

One Distribution Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură necesarul de marfă la raft
- Adaptează etichetele și afișele în funcție de cerințele curente
- Asigură igiena rafturilor
- Realizaeaza comenzile pentru produsele ce urmează să fie expuse la raft
- Oferă informații clienților și răspunde solicitărilor acestora

CERINTE

Spirit practic
Abilități bune de comunicare
Implicare în activități
Capacitatea de a lucra în echipă
Aspect fizic plăcut
Motivație

BENEFICII OFERITE

- SALARIU atractiv și bonuri de masă

Librarium Sun Plaza Bucureşti este a şasea şi cea mai nouă librărie a Grupului Librarium, alături de "Cartea de Nisip" din Timişoara, "Book Corner" din Cluj-Napoca, "Librarium Palas" şi "Avant-Garde" din Iaşi. Situată la etajul întâi al complexului comercial Sun Plaza Shopping Center (Calea Văcăreşti nr. 391, Piaţa Sudului, sector 4, Bucureşti), acoperind peste 300 de metri pătraţi, Librarium Sun Plaza îşi invită cititorii într-un spaţiu primitor şi prietenos, propunându-şi să devină un refugiu din agitaţia oraşului şi să transforme mersul la librărie într-o obişnuinţă eminamente culturală. Oferta generoasă de carte, selecţia atentă de muzică şi filme, grija pentru detalii de decor şi design, disponibilitatea şi pregătirea librarilor contribuie la crearea unei atmosfere care să-l facă pe cititor să zăbovească îndelung în faţa rafturilor. Mai mult, Librarium Sun Plaza încearcă să creeze o comunitate de cititori care să-şi facă un obicei din vizita la librărie, care să-şi invite prietenii aici, care să-şi aducă şi copiii şi să găsească împreună cărţi de citit în orice moment.