Lacatusi/ Tamplari /Tehnicieni IT/Sudori

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in productie la Tartasesti/Dambovita (asamblare mobilier) si in transport/livrare, instalare si montare mobilier.

Asteptam cv-urile dvs si direct pe site-ul QLT

Proiectele sunt pentru tara si in afara tarii- UE. Sediul firmei este in Bucuresti cu fabrica in Tartasesti si puncte de lucru in Belgia, Germania, Londra.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Engleza- nivel mediu- reprezinta avantaj;
Carnet auto ctg B- reprezinta avantaj;
Experienta in utilizarea sculelor de mana;
Studii tehnice sau cunostinte - IT&C, telecom, electronica, tamplarie- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara si in afara tarii pentru montaje.
Descrierea jobului

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix corelat cu experienta- incepand de la 1800 lei net + ore suplimentare platite si bonuri de masa;
Transport asigurat+cazare+diurne -in afara tarii.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.