Lacatusi si Sudori - spatii comeriale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare activeaza in domeniul amenajarilor interioare (finisaje, renovari, tencuieli interioare, zugraveli, compartimentari, placari gresie si faianta, parchet, montat mobilier, servicii de design etc.).

Lucrarile sunt in special pentru spatii comerciale si cladiri de birouri pentru clienti renumiti.

Reponsabilitati:
Participa la lucrari de amenajari pentru spatii comerciale si cladiri de birouri in Bucuresti, tara si in afara tarii;
Executa lucrarile conform normelor si regulilor impuse de Client.

CERINTE

Experienţă pe o pozitie similara si calificari- reprezinta avantaj;
Experienta si in alte tipuri de lucrari reprezinta un plus-placari faianta, gresie, parchet, montaj si asamblare mobilier etc;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate de a participa la lucrari in tara.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial corelat cu experienta profesionala;
Contract de munca full time- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionst.

Detalii: www.qlt.ro
cariera@qlt.ro
0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.