Lacatus tubulator instrumentatie santier Flamanville Franta

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este in santierul Flamanville, Franta, se subordoneaza inginerului de executie si nu are persoane in subordine
Responsabilitati:
- realizarea lucrarilor de montaj suporti si tubing instrumentatie, alinieri (teava inox diametre < 3/4 inch, cu grosimi de 4-6 mm)pe baza desenelor de executie si a dispozitiilor primite de la seful ierarhic, la termenele stabilite, cu respectarea normelor de calitate
- respectarea procedurilor specifice directiei
- respectarea regulilor SSM

CERINTE

Studii medii – Liceu, Scoala de meserii – cu antetul ministerului educatiei si invatamantului si/sau ministerului muncii.
Experienta minim 2 ani in montaj suporti si tubing instrumentatie (teava inox)
Experienta in lucrul cu izometrii
Experienta in industria nucleara reprezinta un plus
Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
Buna capacitate de comunicare.
Seriozitate si dinamism
Persoana organizata
Fara cazier
Se va face verificarea teoretica si practica a cunostintelor

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente. Pe santiere se asigura transport, cazare cu toate facilitatile asigurate si diurna.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale