LACATUS MECANIC SUDOR

INTERSOFEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice;
- Ajusteaza, asambleaza imbina, finiseaza, incadreaza structuri metalice;
- Executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
- Respecta intocmai sarcinile si indicatiile primite de la seful direct cu privire la procesul tehnologic si materialele folosite (proportii, cantitati, calitate);
- Respecta intocmai precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie;
- Executa lucrari de vopsitorie dupa caz;
- Utilizeaza rational timpul de lucru si materialele, echipamentele de lucru din dotare;
- Indeplineste orice alte sarcini, activitati si atributii specifice trasate de conducerea executiva in legatura cu activitatea pe care o desfasoara;

CERINTE

Studii medii, scoala de maistri, scoala profesionala de specialitate
Experienta in domeniu minim 2 ani
Experienta in confectii metalice, cunostinte de sudura MMA sau MAG
Cunostinte medii de desen tehnic
Cunostinte de operare scule si abilitati de lucru pe masini prelucrare metale
Abilitati in utilizarea dispozitivelor si masinilor de ridicat si transportat
Orientat catre realizarea la timp a sarcinilor
Abilitati de comunicare si lucru in echipa
Corectitudine, seriozitate, integritate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonuri de masa

SC Intersofex SRL este unul dintre principalii furnizori de echipamente pentru industria auto din tara noastra.