Lacatus Mecanic - Sectorul 1

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurta descriere a companiei

UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro
Cerinte

- Calificare in domeniu;
- Experienta profesionala - min. 3 ani;
- Muncitor, disciplinat, apt medical;
- Atitudine civilizata fata de colectivul din care face parte si fata de ceilalti colaboratori.
Responsabilitati / Realizari

- Realizeaza executia confectiilor metalice, pieselor si semifabricatelor, conform cerintelor tehnologice, pe baza documentatiei furnizate de maistru.
- Executa lucrari de: trasare, debitare, ajustare, gaurire, asamblare, montaj.
- Stabileste necesarul de SDV-uri (scule si dispozitive de verificare) in functie de specificul lucrarilor realizate.
- Realizeaza repere si produse prin operatii de prelucrare pe masini unelte specifice.
- Verifica şi selecteaza materialele cu defecte de calitate şi le preda maistrului.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro