Lacatus mecanic - operator brazare/lipire/gaurire/

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Localitatea Vidra, Ilfov.
Se asigura transport de la Metrou Piata Sudului - Vidra si retur

 Contract pe o perioada de minim 3 ani;
 Tichete de masa, transport gratuit, asigurare privata de sanatate
- asigurarea instruirii membrilor echipei in tara si strainatate

Ne puteti contacta la nr. tel.: 0726226428
Va rog sa trimiteti CV-ul la adresa de e-mail din contact: andreea.sitaru@vonconsulting.ro

1. Nume post
 Operator inductoare

CERINTE

2. Responsabilitati
 Principalele activitati sunt legate de constructia inductoarelor din materiale neferoase (cupru, alame) si cuprind urmatoarele operatii specifice:
- Prelucrare operatii simple de gaurire si filetare, ajustare
- Brazare elementele componente ce realizeaza ansamblu inductor
- Sablare componente
3. Contextul muncii
 Face parte dintr-o echipa de 6 operarori coordonati de un supervizor
 Program de lucru: 7.30 – 16.00;
 Training intern asigurat de specialisti din cadru grupului
 Beneficii conform CCM existent
 Posibilitatea de a calatori in Europa la companiile din grup pentru specializari

4. Educatie
 Liceu, Scoala tehnica, Scoala profesionala
 Limba Engleza prezinta un avantaj
 Posibilitatea de a dezvolta in interiorul companiei, atat cunostintele tehnice cat si cele de Engleza prin efectuarea de instruiri platite de companie

5. Experienta
 De preferat lacatus montator, confectioner structuri metalice, tamplar, sudor, prelucrator metale feroase si neferoase prin aschiere si/sau deformare plastica
 Abilitati de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat, etc
 Dexteritate si simt practic
 Experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice reprezinta un avantaj
 Abilitati de manufacturier
 Usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare

6. Profil candidat
 Dorinta de a invata
 Dorinta de a se dezvolta profesional intr-o companie multinationala
 Interes in a dezvolta o cariera de durata in EFD
 Inteligent si orientat catre realizarea la timp a sarcinilor
 Onest si om de echipa

BENEFICII OFERITE

Recrutam pentru clientul nostru - companie ce produce sisteme de incalzire prin inductie.

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.