LACATUS MECANIC

EDAS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza lucrari montaj /demontaj utilaje si instalatii:
- Montaj si reglare electropompe, grupuri de pompare;
- Montaj vane, armaturi
- Montaj suflante, compresoare
- Montaj statii compacte de tratare a apei in vederea potabilizarii

CERINTE

- 3-5 ani experienta, constituie avantaj cei cu experienta similara in lucrari instalatii statii de epurare si tratare apa;
- permis auto, constituie avantaj;
- studii medii sau scoala profesionala cu profil mecanic;
- abilitati de lucru in echipa, corectitudine, obiectivitate, rezistanta la stres;
- disponibilitate deplasari in tara;

BENEFICII OFERITE

- Conditii salariale optime in cadrul unei echipe dinamice, bonificatie in conformitate cu politica interna a firmei;
- La deplasari : cazare, trannsport si diurna;

Proiectare si executie statii de tratare si statii de epurare apa, sali de operatie, comercializare ambulante si aparatura de laborator