Key Account Manager - Inginer Instalatii (sanitare, termice)

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie nationala specializata in instalatii si echipamente de incalzire: Key Account Manager - Inginer Instalatii (sanitare, termice)

Atributii:

Urmarirea realizarii planului de vanzari
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei
Calcularea preturilor de lucrari
Elaborarea ofertei financiare si tehnice
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Urmarirea gradului de satisfactie al clientilor

CERINTE

Cerinţe:

Studii superioare – specializarea Inginerie in instalaţii
Experienţă minim 5 ani in vanzari
Bune abilitati de operare PC - MS Office (Outlook, Excel, Word)
Abilitati bune de comunicare si negociere
Capacitate de planificare si organizare a propriei activitati
Capacitate de analiza si sinteza, abilitati de trainer
Orientare către rezultate
Atenţie la detalii
Rezistenţă la stres, capacitatea de a lucra cu termene limită şi pe mai multe proiecte în paralel
Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Masina de serviciu
Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.