Key Account Manager

Profiagent SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de vânzări ( Anglia, Slovacia, Romania, Serbia, Ungaria,) angajează consultant vânzări pentru biroul din Bucuresti.

Responsabilități:
- ținerea legăturii cu clienții actuali al firmei
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- vânzarea produselor (activitatea doar la sediu )
- rezolvarea sarcinilor administrative
- realizarea rapoartelor

CERINTE

Cerințe: -
- studii medii
- atitudine pozitivă
- dorință de dezvoltare pe plan profesional
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- posibilitate de câștig motivant ( fix+ comision corelat cu rezultate)
- sanse de avansare intr-un timp foarte scurt
- treininguri de specialitate gratuite
- mediu de lucru inspirativ
- premii

Dacă dorești să lucrezi, să câștigi bani, nu ezita, aplică pentru acest post!
La noi poți dovedi de ce ești capabil!

Profiagent SRL este companie de recrutare care ajuta candidatii sa - si gaseasca jobul ideal.