Key Account Executive

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un Key Account Executive, pentru clientul nostru o companie multinationala producatoare de vopsea pentru constructii civile.

- Supervizarea activitatii personalului extern (Merchandiseri);
- Coordonarea activitatilor zilnice din magazinele DIY;
- Cresterea cotei de piata a marcii proprii;
- Demonstratii de produse;
- Mentinerea legaturii cu managementul, achizitorii si sefii de magazine;
- Analiza constanta a pietei si a competitiei.

CERINTE

- Limba engleza – avansat;
- Limba germana – reprezinta un avantaj;
- Experienta de vanzare in domeniul DiY/ magazine mari non-food;
- Cunostinte de utilizare MS Office;
- Abilitati de organizare, capacitatea de a lucra autonom;
- Studii superioare;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate.

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.