KEEP IT SIMPLE SRL angajeaza SANDWICH ARTISTI (lucratori comerciali) pentru restaurant SUBWAY - PIATA UNIRII

SC KEEP IT SIMPLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana energica, dornica de a invata in permanenta lucruri noi, care vrea sa lucreze alaturi de o echipa dinamica? Esti inca student sau elev, atunci poti aplica pentru pozitia de sandwich artist si beneficiezi de program flexibil, training si oportunitatea de a promova intr-un timp scurt.

CERINTE

Abilitati:
•amabilitate, promtitudine,
•orientarea catre client,
•dinamism si spirit de initiativa,
•flexibilitate si spirit de echipa,
•asigurarea unei imagini placute a magazinului,
•cunoasterea si promovarea produselor

Beneficii:
•salariu competitiv,
•posibilitati reale de dezvoltarea a carierei,
•program de lucru flexibil.

Va rugam sa transmiteti cv-ul dumneavoastra in limba romana pe adresa ion_m@subwayro.com

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- masa asigurata
- pentru angajatii cu vechime de minim 3 luni se ofera
- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant Subway - Piata Unirii