Junior Web Developer

Web Efektiv SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Web Efektiv este o agentie de creatie publicitara care furnizeaza servicii de web design, print, digital photography, e-mail marketing, promovare social media si productii video.
Suntem o echipa tanara, entuziasta si ne aflam in cautarea unui programator web creativ care sa ni se alature cu dedicare.

Cunostinte necesare:
-HTML 5, CSS, jQuery (nivel mediu-avansat)
-PHP and JavaScript (nivel basic-mediu)
-experienta de lucru cu platforma Wordpress
-capacitatea de a livra proiectele in termenul stabilit
-mentinerea legaturii stranse cu graficienii.

CERINTE

-seriozitate, disponibilitate
-experienta anterioara
-portofoliu existent reprezinta un avantaj
-cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

Oferim:
-salariu competitiv
-bonusuri
-posibilitatea de dezvoltare
-echipa tanara, ambitioasa.

Web Efektiv este agentie de publicitate cu servicii profesioniste integrate: webdesign, print design, fotografie digitala, productii video, promovare social-media, e-mail marketing.