Junior / Senior Manager Part time / Full time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautare de persoane cu tenacitate si cel mai important, dorinta, dornice de a avea parte de dezvoltare profesionala si personala, care vor primi in administrare un portofoliu. Se oferta oportunitatea de a realiza tranzactii, utilizandu0si propriul sistem de management al riscului, cu accent pe clasa de active, unde este el specializate. Acesta ajuta astfel al evitarea riscurilor majore si la obtinerea de rezultate mari.
La acest nivel, dorinta managerului de a se lansa in acest gen de activivtate este confirmata, pasiunea si aspiratia in a-si dovedi corectitudinea viziunii sale ajunge la un final. Noi sprijinim ambitia si suntem intotdeauna incantati sava ajutam sa va orientati in directia buna.
Prin partenerii locali, se va oferi sprijin de calitate, la cel mai inalt nivel, alaturi de formatori si specialisti.
Angajatii nostri sunt extrem de ambitiosi si sunt in cautare constanta de noi oportunitati pentru dezvoltarea lor profesionala.

Beneficii:
- Grila de salarizare motivanta in functie de performanta;
- training de specialitate;
- garantia ca vei lucra intr-un mediu profesionist;
- program de lucru flexibil, se stabileste impreuna cu superiorul.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs;
- seriozitate, corectitudine, responsabilitate;
- cunsotinte operare PC;
- cunsotinte limba Engleza;
- atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate;
- viziune si gandire strategica, capacitate de planificare si organizare, coordonare, control;
- gandire logica si structurata, capacitate de analiza si sinteza, capacitate decizionala, leadership;