Junior Sales

PLEXIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actualizare si dezvoltare baze de date precum liste emailing, contacte, informatii clienti

Suport in intretinerea si actualizarea site-ului companiei precum si gestionare vanzari online

Suport clienti (selectarea, achizitionarea si livrarea produselor comandate) - atat via chat website cat si platforme e-commerce

Comenzi curier pentru expeditia produselor

CERINTE

Pachet Office (Excel, Outlook, Word) - minim mediu

Cunostinte minim medii - Limba Engleza si / sau Franceza

Cunoasterea ambelor sau al oricarei alte limbi prezinta avantaj

Experienta anterioara reprezinta avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Trainining on the job

Posibilitati avansare si dezvoltare in cadrul companiei

Creata in 1995 compania Plexirom, este o societate franceza instalata la Bucuresti, Romania care s-a impus ca lider european in produse acrilice.