Junior Project Manager - Mystery Shopping Agency

Mystery Shopping

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mystery Shopping Agency isi mareste echipa. Cautam un coleg entuziast si implicat, care va lucre alaturi de noi in cadrul departamentului de marketing research, in special pe proiecte de Mystery Shopping si Customer Satisfaction Survey.

Responsabilitati:
• Contactarea shopperilor prin e-mail sau telefon
• Actiuni de follow-up pentru solicitarea materialelor care nu au fost primite
• Corelarea cerintelor si deadline-urilor clientilor cu disponibilitatea shopperilor
• Recrutarea de noi mystery shoppers prin e-mail sau telefon si gestionarea relationarii cu acestia
• Completarea chestionarelor in functie de raspunsurile shopperilor
• Controlul de calitate al datelor introduse in chestionare, conform specificatiilor
• Colaborarea indeaproape cu Project Managerii alocati proiectelor.
• Alte sarcini care pot aparea in cadrul departamentului

CERINTE

Candidatul ideal:
• Gandire logica, spirit analitic, atentie la detalii
• Inclinatie spre lucrul cu cifre
• Organizare, cu abilitati de setare si urmarire a prioritatilor in mod independent
• Capacitate de a respecta deadline-urile
• Abilitati excelente de comunicare scrisa si orala
• Capacitate de a oferi instructiuni clare
• Cunostinte foarte bune de Microsoft Excel si PowerPoint
• Spirit de echipa, empatic
• Dorinta de invatare si implicare activa in toate etapele proiectelor
• Asumarea responsabilitatii si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Salariu competitiv
• Posibilitatea de utilizare a skill-urilor in cadrul unui portofoliu variat de clienti
• Multiple oportunitati de dezvoltare profesionala si personala
• O ambianta placuta la birou

Mystery Shopping Agency este o agentie de marketing research cu focus pe Mystery Shopping si Customer Satisfaction Survey. Activează pe piata din Romania inca din 2008 si se afla într-o continua dezvoltare datorita dedicarii membrilor echipei.
Alaturi de Conference Arena si Expo Media, Mystery Shopping Agency face parte din cele 4 arii de business unificate sub brandul “Marketing Insiders Group”. Puteti afla mai multe informatii despre noi pe www.mysteryshoppingagency.ro