Junior Programmer

SC PRETURI PENTRU TINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te pasioneaza tehnologia? Esti la curent cu tot ceea ce este nou in domeniu?
MS SQL ? Visual Studio? Sunt termeni la care visezi non-stop?
Ai studii superioare in Informatica, Cibernetica, Statistica sau Automatica?
Microsoft Dynamics Nav (Navision) iti este cunoscut? Dar Windows Server?
Esti o persoana creativa, ce cauta solutii noi de implementare?

Daca ai raspuns cu DA intrebarilor de mai sus, trebuie sa stii ca AVEM NEVOIE DE TINE IN DEPARTAMENTUL DE IT!

CERINTE

Ce vei face in rolul de Junior Programator?

- vei face scripting in MS SQL,
- vei crea rapoarte in Visual Studio,
- vei administra baze de date MS SQL,
- vei gestiona si testa erorile si dezvoltarile din Microsoft Dynamics NAV (Navision),
- vei gestiona integrarea altor solutii software cu Microsoft Dynamics NAV (Navision),
- vei oferi suport personalului de la sediul central,

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii iti vom oferi:

- pachet salarial motivant,
- diverse bonusuri in functie de performanta,
- posibilitati reale de dezvoltare si avansare profesionala in cea mai dinamica echipa de fashion retail,
- oportunitatea de a aprofunda modul in care se concep si dezvolta programele software,
- proiecte diversificate si atractive,
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica,

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L. este o companie infiintata in anul 2006, care isi desfasoara activitatea in peste 130 de puncte de lucru in peste 30 de judete din tara ajungand la un numar de peste 900 de angajati la nivel national. Din toamna anului 2013, ne-am extins si in Republica Moldova unde avem peste 20 de puncte de lucru si peste 180 de angajati.
In cei 9 ani de la infiintare, am reusit sa ne situam lider de piata pe segmentul nostru de activitate.

Principalul obiect de activitate este acela de comercializare a produselor textile si incaltaminte, la care se adauga o gama de produse de uz casnic alaturi de o gama variata de produse cosmetice. Punctele de lucru se afla in majoritatea judetelor tarii, compania avand ca tinta pana la finalul anului 2015 sa deschida puncte de lucru in toate judetele Romaniei si nu numai.
Compania se afla intr-un proces de dezvoltare accelerat, cifra de afaceri dublandu-se de la an la an, pana la finalul anului 2015 dorind a se ajunge la un numar total de peste 160 de puncte de lucru, atat in tara cat si peste granita, si la un numar total de angajati de peste 1200 de persoane.

Indiferent de nivelul intelectual sau financiar, de pozitia sociala sau de aspiratiile fiecaruia de la viata, toti gandim la fel ,,De ce sa dai pe un produs mai mult decat face!”

ALATURA-TE VIZIUNII NOASTRE!!!