Junior PHP Developer

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de programare, ai experienta si vrei sa poti incerca si ceva nou?
Nimic mai simplu, avem loc pentru tine in echipa noastra!

Descrierea jobului:
- Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale ;
- Implicare activa la nivel de analiza si studiu pentru dezvoltarea proiectelor;
- Te poti ocupa de proiecte individual sau poti face parte dintr-o echipa de dezvoltare in functie de complexitatea modulului.

Descrierea echipei:
Suntem echipa care administreaza PieseAuto.ro si 4Tuning.ro. Avem peste 1.3 mil de vizitatori unici si peste 10 mil afisari lunar.
Facem lucruri cu pasiune si ne ies!

CERINTE

- Cunostinte bune de PHP
- Cunostinte de HTML / SASS
- Capacitate de organizare a propriei activitati

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
- Bonusuri anuale;
- Stabilitate, mediu de lucru placut, atmosfera relaxata;
- Alte beneficii: bonuri de masa, sedinte de masaj, sala de fitness, cantina si MegaMall langa birou.