JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea conturilor existente pentru gestionare si dezvoltare
• Dezvoltarea portofoliului de clienti si negociere de contracte
• Management de proiect pentru conturile de care este responsabil
• Realizarea obiectivelor de vanzari atribuite

CERINTE

• Studii superioare, din domeniul tehnic sau economic;
• Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
• Experienta in domeniul Sales B2B, Management de proiect;
• Experienta intr-o pozitie similara de minimum 3-5 ani;
• Experienta de lucru intr-un sistem ERP international;
• Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
• Capacitate de organizare si respectare termene stricte de raportare, atentie la detalii, abilitati excelente de comunicare;
• Permis conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa, tichete cadou de sarbatori, pachet servicii medicale;
• Masina de serviciu, card combustibil, card cheltuieli, telefon, laptop, modem internet;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier