Junior Key Account (cod: JKA)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti si prezentarea de propuneri concrete de colaborare;
- Realizarea impreuna cu departamentul tehnic de oferte tehnico-comerciale care sa raspunda nevoilor clientilor
- Contractarea si urmarirea derularii contractelor si comenzilor, intocmirea documentelor necesare in vederea decontarii
- Comunicarea in timp util catre persoanele interesate a modificarilor survenite in derularea contractelor

CERINTE

- Limba Engleza - nivel avansat
- Limba Germana - nivel mediu
- Permis de conducere categoria B
- Experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Companie specializata in dezvoltarea si realizarea de echipamente, instalatii si tehnologii de proces pentru industria alimentara, chimica si farmaceutica.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.