Junior Graphic Designer - Internship

INCOGNITO CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Esti o persona creativa si priceputa;
-Vrei sa fi la curent cu ultimele tendinte in UX & UI;
- Iti place brandingul si advertisingul;
- Te pricepi sa aranjezi frumos in layout si sa-l pregatesti pentru print;
- Esti student in ani terminali sau absolvent al Universitatii Nationale de Arte din Bucuresti;

CERINTE

Ai nevoie de:
- Cunostinte Photoshop, HTML/CSS;
- Dorinta permanenta de a ramane conectat la noutatile din domeniu;
- Initiativa, creativitate, atitudine pozitiva si deschisa spre rezolvarea problemelor;
- Abilitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa;
- Atentie sporita la detalii.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
- Integrarea intr-o echipa tanara, performanta, mediu de lucru dinamic, locatie ultracentrala;
- Oportunitatea de a lucra pe proiecte interesante, cu tehnologii diverse si companii de top;

DESCRIEREA FIRMEI

Full-service web company specialising in Magento eCommerce