Web Designer

BAQQA LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui nou coleg care sa faca parte din echipa noastra pentru o colaborare de termen lung intr-un mediu placut, tanar si creativ.

Ce beneficii ai alaturi de noi?

- Salariul lunar motivant;
- Proiecte interesante care te vor ajuta sa dobandesti cunostiinte noi ce te vor avantaja in cariera;
- Mediu de lucru excelent si placut in cadrul unei echipe tinere si creative;
- Libera exprimare, ne place sa fim inconjurati de oameni sinceri, deschisi si cu simtul umorului care spun lucrurilor pe nume;
- Program relaxant cu pauza de pranz de la 9 – 17 .

CERINTE

- Vei fi implicat activ in designul, constructia, imbunatatirea si dezvoltarea site-uri web bazate pe diferite platforme;
- Sa fi o persoana dinamica si creativa care este atenta la detalii si dispusa sa invete lucruri noi pentru a se perfectiona alaturi de echipa noastra;
- Experienta si cunostiinte solide in utilizarea programelor din suita Adobe Creative (Phototshop, Illustrator);
- Cunostiinte minime HTML;

Daca te regasesti in cerintele de mai sus te rog sa ne raspunzi la cateva intrebari simple, iar apoi sa ne trimiti CV-ul tau la adresa pentru a intra in echipa noastra:

- Te rugam sa mentionezi cateva lucrari reprezentative facute de tine, sau un link catre portofoliul tau.
- La ce crezi ca nu te descurci? La ce crezi ca te descurci cel mai bine?
- Care sunt principalele tale calitati si defecte ?
- Care este cea mai grea/dificila situatie cu care te-ai confruntat la job-urile anterioare?
- Care sunt asteptarile tale salariale pentru un job full time? ( acceptam si intervale, doar suntem creativi nu? )
- Ce te-a determinat sa ne contactezi ?

We are a creative and vibrant web design agency based in Wiltshire. We work with start-ups and those who have been around for a while.

We're on a mission to help ambitious small to medium-sized businesses build affordable, high-quality and reliable websites that maximize the number of visitors and then capitalize on turning those visitors to paying customers.

We aim to do this in a way that is easy for our customers to understand and with websites that are easy to update themselves. And, importantly, we make sure that it is an investment that quickly pays for itself and continues to bring in great results.