Junior Engineer

Firma de consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare, preferabil absolvent ca inginer constructii civile sau inginer geodez
Cunoștințe tehnice generale, cunostinte specifice privind procesul de autorizare, proiectare si executie a lucrarilor de constructii si finisaje, cunostinte minime de Cadastru
Experienta minim 1 an in domeniul constructiilor civile si industriale (proiectare, autorizare, ofertare, consultanta);

CERINTE

Familiarizat cu utilizarea echipamentelor digitale specifice (desktop / laptop / tabletă cu GPS / smartphone, GPS, statie )
Bune cunostinte de operare a programelor Microsoft Office si Auto CAD;
Permis-ul de conducere categoria B
Capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
Prezentarea de minim 2 recomandari verificabile de la fosti profesori, indrumatori, angajatori
Disponibilitate pentru angajare cu norma intreaga.
Cerinte ce constituie un avantaj: Cunoașterea buna a limbii engleze, rapiditate si precizie in executarea de relevee

BENEFICII OFERITE

o Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru profesionist
o Exeprienta de lucru in lucrari diverse
o Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta
o Oportunitatea de calatori in tara
o Birou in centrul capitalei
o Stabilitate
o Telefon, computer
o Participarea la programe de instruire;
o Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune
o Venit net lunar 2500 lei
o Asigurare medicala privata

Firma de consultanta cu o experienta in domeniu de peste 20 de ani