Junior CRM Developer

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNE

Responsabilități
Ref(R31209000140)

În calitate de Junior CRM Developer principalele tale misiuni vor fi:

• Ai să gestionezi proiecte CRM și dezvolți aplicații de acest tip
• Vei împărtăși din know-how-ul tău utilizatorilor
• Te vei implica în partea de analiză din departamentul de Business Intelligence

CERINTE

Candidatul ideal:

Ești pasionat de IT și vrei să iei parte la cladirea unui departament de Business Intelligence?
Te așteptăm în departamentul nostru de IT la sediul din București.

Pentru reusita în această misiune este nevoie să:

• Ai foarte bune cunostinte de SQL
• O conversație în limba franceză nu te sperie
• Ești foarte atent la detalii și ai un spirit de echipă bine dezvoltat
• Consideri delegațiile în Franța o oportunitate de a-ți extine orizontul de cunoaștere

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Formare la nivel internaţional
• Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipa dinamică și de succes
• Pachet salarial atractiv

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 8 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!