Junior contabil

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Tine evidenta inregistrarilor/ tranzactiilor din cadrul societatii si verifica corectitudinea documentelor si inregistrarilor referitoare acestor tranzactii (verificare facturi, verificare incasari)
-Arhiveaza documentele financiar contabile, conform procedurilor interne si a celor legale
-Mentine relatia cu institutiile statului, in baza mandatului acordat de conducerea societatii (activitate de teren)
-Inregistreaza incasari din banca si sistemul de plati online
-Inregistreaza costuri in contabilitate pentru furnizori low cost, conform procedurilor interne
-Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile, precum si la salvarea datelor informatice

CERINTE

Pentru clientul nostru - una dintre cele mai mari agentii de turism din Romania - recrutam Junior contabil

Cautam o persoana cu excelente cunostinte teoretice in domeniul financiar contabil, licentiat al unei facultati de profil care doreste sa dobandeasca experienta intr-un mediu de lucru profesionist.

PRINCIPALELE CERINTE:
-Sa fi terminat o facultate de profil
-Sa stie limba engleza cel putin la nivel mediu
-Sa stie Excel cel putin la nivel mediu
-Experienta minima reprezinta un avantaj
-Experienta in CIEL reprezinta un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.